Наступного року франківці зможуть позмагатися за індивідуальне опалення на Бюджеті участі

Економіка, Новини, Суспільство

Франківці матимуть змогу встановити індивідуальне опалення за бюджетні кошти. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

Злапати індивідуальне опалення тепер можна буде і на конкурсах! Наступного року у Конкурсі проектів та програм, а також у Бюджет участі ІФ додамо окремий розділ: «Індивідуальне опалення». Щоб люди, які з різних причин не можуть собі його дозволити, змогли!

Перехід міста на індивідуальне опалення – це є стратегічне питання, я неодноразово на цьому наголошував. На жаль, воно не дешеве. Але окупить себе швидко і буде вигідним для мешканців. Тож завдяки міським конкурсам буде ще одна можливість його встановити.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.