“Запали свічку пам’яті у своєму вікні”: у суботу, 27 листопада, відбудеться загальнонаціональна акція на вшанування жертв Голодомору

Новини, рубрика призабуті імена, Суспільство

У суботу, 27 листопада, Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років.

Про це інформує пресслужба Коломийської єпархії УГКЦ, пише щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

У цей день українці з усіх куточках світу будуть згадувати про мільйони невинно закатованих голодом своїх співвітчизників.

Блаженніший Святослав закликав нас: «Маю одне прохання. Завжди в останню суботу листопада ми згадуємо про жертв Голодомору, оголошуючи хвилину пам’яті загальнонаціональною акцією «Запали свічку».

“Прошу всіх, хто мене чує, не полінуйтеся запалити свічку у вашому вікні… Запалімо свічку не тільки за померлих, але й за нас, живих, і ще ненароджених земляків наших, як про це казав наш Шевченко. Нехай ця свічка пам’яті освітить і зіграє Україну! Дуже вас прошу, учімося пам’ятати. Запалімо свічу пам’яті, яка буде промінчиком надії на те, що Україна є і буде у майбутньому!».

Запалімо у цей день свічку пам’яті на своєму вікні та вшануймо жертв Голодомору!

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.