На Прикарпатті через аварію дев’ять населених пунктів можуть залишитися без газу

Новини, Суспільство

Випадок стався 23 листопада, в полі між селом Чагрів та селищем Букачівці Івано-Франківського району.

Про це повідомляє щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на  Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Як стало відомо, під час оранки поля трактором з плугом, відбулося пошкодження газопроводу високого тиску діаметром 100 мм “Торжок – Долина”, без подальшого горіння. Тиск у трубі складає 32 кг/см 2.

В зону відключення газопостачання на час ремонтних робіт потрапляють дев’ять населених пунктів (смт. Букачівці, с. Букачівецька Слобода, с.Вишнів, с. Журавеньки, с. Журів, с. Козарі, с. Колоколин, с. Посвірж, с. Чагрів) Букачівської громади Івано-Франківського району, загальною кількістю близько 1730 абонентів.

На цей момент, газопостачання до споживачів не припинялося. На місці події працюють фахівці Долинського проммайданчика Богородчанського лінійного відділення управління магістральних газопроводів та УДСНС.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.