Івано-франківські бійці здобули перемоги та призові місця на Кубку України з таеквон-до ІТФ (фото)

Змагання Кубку України з таеквон-до ІТФ відбулися минулими вихідними в Івано-Франківську.

Про це повідомляє щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Як зазначається, турнір відбувався під егідою Міністерства молоді та спорту України з 13 по 14 листопада у легкоатлетичному манежі Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання.

Участь у змаганнях взяли близько 700 учасників з усіх областей України. Прикарпаття представляли 260 бійців з Івано-Франківської філії Федерації  таеквон-до ІТФ на чолі з головою філії Олександром Дмитрувом.

Спортсмени змагалися у восьми видах вправ: туль, спаринг, силовий тест в особистому заліку; туль, спаринг, спецтехніка, силовий тест та самооборона у командному заліку.

За результатами змагань перемоги та призові місця здобули 10 спортсменів з Івано-Франківська.

• Юрій Козак – виборов бронзу у спарингу серед дорослих;
  • Андрій Пацаган – виборов бронзу у спарингу серед юнаків.

Своєю чергою Дзвенислава Токарева стала абсолютною чемпіонкою, здобувши три золоті медалі серед дорослих в особистих туль, спаринг, спецтехніка.

У загальному заліку команда Івано-Франківської області посіла сьоме місце серед 28 команд, які брали участь у турнірі.

Як зауважили у Департаменті молодіжної політики та спорту, Кубок України став першим етапом відбору до складу національної збірної команди України для участі в чемпіонатах Європи та світу 2022 року.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.