Засудили калуську листоношу, яка привласнила пенсій та субсидій на 30 000 гривень

Кримінал, Новини, Суспільство

Калуський міськрайонний суд виніс вирок листоноші Центру поштового зв’язку міста Калуша, яка привласнила пенсії та субсидії.

Про це повідомляє щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на  “Галичину”.

Обвинувачена у травні-червні 2021 року привласнила пенсій та субсидій на суму понад 30 тисяч гривень.

Листоноша підробляла підписи отримувачів пенсій та субсидій, а у звітах вказувала, що кошти доставлені.

Допитана у судовому засіданні обвинувачена вину у вчиненні інкримінованих їй кримінальних правопорушень визнала повністю та підтвердила, що кримінальні правопорушення вчиняла при обставинах, викладених в обвинувальному акті. Збитки частково відшкодувала. Цивільний позов визнає повністю, у вчиненому щиро розкаюється. Просить її суворо не карати.

Суд врахував ті обставини, що обвинувачена раніше не притягалася до кримінальної відповідальності, позитивно характеризується за місцем проживання, на утриманні має трьох неповнолітніх дітей, частково відшкодувала завдані збитки, а також з врахуванням пом’якшувальних обставин (щире каяття у вчиненому, повне визнання вини) і суд вирішив, що виправлення і перевиховання обвинуваченої можливе без ізоляції від суспільства, а тому її слід звільнити від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком, на підставі ст. 75 КК України, з покладенням на неї обов’язків, передбачених ст. 76 КК України.

Суд визнав жінку винуватою та призначив остаточне покарання у виді 3 років позбавлення волі. Згідно зі ст. 75 КК України звільнив від відбування покарання з випробуванням та встановив їй іспитовий строк — 2 роки.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.