В Чернелиці капітально відновлюють міст через струмок (фото)

Новини, Суспільство, Туризм

В селищі Чернелиця  розпочали роботи з облаштування нової мостової споруди по вулиці Дністровській через потічок, яка була зруйнована паводками у попередні роки.

Про це передає щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на ДзеркалоМедіа.

Старий напівзруйнований та збудований міст з природного каменю було демонтовано спільними зусиллями місцевої комунальної служби та жителями селища. Для того, щоб не створювати незручності для  переходу через струмок, комунальне підприємство «Теплосервіс» Чернелицької селищної ради  облаштували тимчасову конструкцію на період будівництва нового моста.

 

Це важлива подія для мешканців окремих вулиць селища, які до цього часу фактично були «ізольовані» від населеного пункту: ні аварійні служби, ні пожежна, та швидка медична допомога, не мали можливості для проїзду на даному напрямку. Наразі виконуються роботи по армуванню монолітно-опорних стін моста.

 


Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.