Найближчим часом можуть зняти всі обмеження щодо посад у ЗСУ для жінок

Новини, Політика, Суспільство

Радниця головнокомандувача ЗСУ з гендерних питань Вікторія Арнаутова запевняє, що протягом найближчих місяців будуть зняті всі обмеження щодо обіймання посад у Збройних силах України жінками.

Про це передає щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на Радіо Свобода

“Залишається декілька посад у військово-морських силах щодо жінок (які не можуть обіймати жінки – ред.). Але ми зараз проводимо роботу, і я думаю, що протягом місяця-двох всі обмеження будуть скасовані”.

Радниця керівника Збройних сил зазначила, що йдеться про бойові посади.

“Це бойові посади. Посади на кораблях та інші посади, які пов’язані з отруйними, вибуховими речовинами”, – пояснила вона.

“Тут логіка така (щодо зняття обмежень – ред.) – це не означає, що ми хочемо загнати жінок на ці посади. Це такі міжнародні підходи: у законодавстві не повинно бути жодних обмежень для будь-кого. Коли в нас є ці обмеження, то виходить, що ми не дозволяємо жінці самостійно ухвалювати рішення щодо своєї долі, об’єктивізуємо її”, – сказала Арнаутова.

Вона нагадала, що нині в ЗСУ служить близько 50 тисяч жінок.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.