На Франківськівщині у школярів почнуться канікули з 18 жовтня

Новини, Суспільство

­

Учні ліцеїв і гімназій Івано-Франківської територіальної громади підуть на канікули з 18 жовтня.

Про це заявив міський голова Руслан Марцінків під час оперативної наради, повідомляє щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на “Суспільне“.

Зі слів начальниці управління охорони здоров’я Марії Бойко, у громаді збільшилася захворюваність на ГРВІ серед дітей упродовж вересня-жовтня.

“Із тих, хто захворів, найбільша кількість припадає на дітей від 5 до 14 років. Це — 70% від усіх, хто захворів на респіраторні інфекції”, — сказала Марія Бойко.

Через це голова громади Руслан Марцінків запропонував увести карантин з наступного понеділка — 18 жовтня.

“Так, ми можемо спокійно зробити канікулярний період для шкіл Івано-Франківська”, — сказав директор міського департаменту освіти та науки Ігор Максимчук. Хоча за планом канікули повинні були розпочатися з 25 жовтня.

Максимчук також додав, що так у громаді зможуть “перервати ланцюг захворюваності серед школярів”.

“Хай з понеділка канікули тоді будуть”, — сказав Руслан Марцінків.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.