Франківські школярі з понеділка можуть піти на канікули

Новини, Суспільство

Канікули у франківських школах можуть розпочатися не 25, а 18 жовтня.

Про це передає щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на оперативної наради в міського голови Руслана Марцінківа.

За словами начальниці управління охорони здоров’я Марії Бойко, захворюваність на грип і ГРВІ серед франківських дітей зросла. Найбільше хворіють діти 5-14 років.

Нагадаємо, згідно з плануванням, канікули у школярів мали розпочатися 25 жовтня.

“Ми можемо зробити канікули з понеділка (18 жовтня, – ред.)? Тим паче, що з четверга до неділі і так зараз вихідні будуть”, – запитав мер у директора департаменту освіти та науки Ігоря Максимчука.

“Можемо спокійно зробити канікулярний період для шкіл Івано-Франківська. Якраз перервемо цей ланцюг захворювань, про який говорить Марія Андріївна (Бойко, – ред.). Треба підготувати наказ департаменту”, – відповів Максимчук.

“Давай тоді з понеділка робимо канікули”, – підсумував Марцінків.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.