Багаті люди. Понад 50% транспортв переплачують за проїзд

Новини, Суспільство

В Івано-Франківську тільки половина пасажирів громадського транспорту розраховується безготівково.

Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ  з посиланням на Бліц-Інфо. 

Виконавчий комітет на засідання затвердив положення про здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд в комунальному транспорті.

За словами директора КП “Електроавтотранс” Віталія Голутяка 40% пасажирів користують карткою “Галка”, 10% іншими методами безготівкової оплати.

“Тобто 50% безготівка, а 50% готівка. Навіть різниця 6 і 10 гривень не стимулює? В нас багаті люди. Чи тяжко карткою користуватися?”,- поцікавився міський голова Руслан Марцінків.

Віталій Голутяк зауважив, що бувають різні випадки. Але загалом платною Галкою користуються приблизно 15 тисяч пасажирів на день.

Нагадаємо з 12 липня ціна на проїзд у комунальному та приватному транспорті Івано-Франківська зросла з шести гривень до 8 та 10.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.