В Богородчанській громаді закриють на карантин половину шкіл і садків

Здоров'я, Новини

В Богородчанській громаді розповіли, які школи і дитсадки закриють на карантин через низький рівень вакцинації вчителів.

Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ  з посиланням на Бліц-Інфо.

Згідно з вимогами законодавства, при прийнятті рішення про перехід регіону у жовту зону, працювати у звичному режимі залишаться ті заклади, де рівень вакцинування складає понад 80%, у всі інших закладах заняття будуть припинені.

Зокрема у Богородчанській громаді з 28 закладів середньої і дошкільної освіти перетнули 80% бар’єр тільки 12 шкіл і садочків. Варто зауважити, що в Глибоківському ЗДО “Калинка” показник вакцинації найвищий – 100%.

Ще 5 закладів мають понад 70% вакцинованих працівників, тож у них ще є час до 23 вересня дотягнути показники і не йти на карантин.

Сім закладів вакцинували від 50 до 70% персоналу.Три заклади мають найгірші показники вакцинації: це Богородчанський ЗДО №2 “Сонечко” – 38%, Іваниківський ЗДО “Ромашка”  – 11% та Заберезька гімназія – 34%.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.