“Прикарпаття” внічию зіграло із криворізьким “Кривбасом”

Футбольний клуб “Прикарпаття” внічию зіграв з криворізьким “Кривбасом” — 1:1. Матч провели 18 вересня в Івано-Франківську на стадіоні “Рух”.

Поєдинок відбувся в межах 9 туру Першої ліги України з футболу, про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

Відкрили рахунок гості. На 18-й хвилині після розіграшу комбінації у штрафному майданчику відзначився Щедрий.

На 23-й хвилині франківського футболіста збили у штрафному майданчику “Кривбасу” — суддя призначив пенальті. Удар реалізував Роман Барчук. У другому таймі обидві команди мали нагоду вийти вперед, але голів не забили. Як підсумок — 1:1.

Після цього матчу “Прикарпаття” із 11 очками перебуває на десятій сходинці турнірної таблиці, тим часом “Кривбас” — на другому місці. Наступний матч франківці зіграють проти “Чорноморця” 23 вересня.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.