“Правий сектор” провів мітинг проти фінансування будівництва храмів Московського патріархату мережею заправок “БРСМ-нафта”

Новини, Суспільство

Представники “Правого сектору” у Львові провели мітинг з вимогою припинити фінансування будівництва храмів Московського патріархату мережею “БРСМ-нафта”.

Про це пише щоденна онлайн – газета Голос ІФ, з посиланням на сторінку “Правого сектору” у Facebook.

Півсотні представників Львівського осередку “Правого сектору” пікетували заправку мережі “БРСМ-нафта” на вулиці Городоцького у Львові. За словами націоналістів, власник мережі азс Андрій Біба за кошти зароблені відпродажу пального фінансує будівництво храмів Московського патріархату.

“Власники мережі “БРСМ-нафта” безпосередньо причетнідо фінансування Московського патріархату. Що таке Московський патріархат? Це є п’ята колонна, це є агентивпливу тут – на нашій території. Ще тоді, на початку війнивони закликали Путіна вводити російські війська, вони постійно здійснюють підривну діяльність, зомбують наших співвітчизників, говорять що ніякої війни немає, а це є так звана братовбивча війна”,- зазначив у своїй промові член Проводу Національно-Визвольного Руху “Правий сектор” Тарас Бобанич (друг Хаммер).

За словами Тарас Бобанича, за останній час, тільки в Західній Україні – у Тернопільській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській областях, за кошти мережі “БРСМ-нафта” та її власника Андрія Біби було побудовано 10 храмів Московського патріархату. Їх будували для священників, чиї приходи перейшли до ПЦУ, таким чином допомагаючи філії РПЦ зберегти свій вплив на українців.

“За ті кошти, які надходили з мережі заправок “БРСМ-нафта” Андрій Біба активно фінансував розбудову церков Московського патріархату, за що неодноразово мавпохвальні грамоти і церковний орден від патріарха Кирила. Ви ніде не побачите інформацію, що мережа БРСМ та Андрій Біба допомагає воїнам ЗСУ, доровольцям, пораненим, сім’ям загиблих, натомість у відкритихджерелах є дуже багато інформації що особисто Андрій Бібата його родина, а також мережа “БРСМ-нафта” є меценатами Московського патріархату”, – доповнив промову Тараса Бобанича “Хаммера” інший учасник акції.

На думку учасників акції, самі українці також повинні припинити давати гроші бізнесу, який потім фінансує антиукраїнську діяльність. Представники “Правого сектору” також звернулись до силових структур України з вимогоюзвернути увагу на спонсорування антиукраїнської діяльності мережею “БРСМ-нафта” та повідомили, щобудуть вдаватись до радикальних заходів, якщо їх не почують.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.