РНБО розгляне “банкопад” в Україні – Данілов

Новини, Політика

Рада нацбезпеки і оборони розгляне ситуацію в банківському секторі в Україні.

Про це  інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на секретаря РНБО Олексія Данілова на конференції YES Brainstorming у суботу в Києві.

“Наступний кейс, який ми будемо розглядати на РНБО за дорученням президента – це як сталося, що грошей немає, олігархи додаткові з’явилися після таких “банкопадів” у нашій країні. Це речі, які мають бути абсолютно публічними”.

Данілов також заявив, що зловживання Ігоря Коломойського з “Приватбанком” не були б можливими без спільників у Національному банку.

“Тут прозвучало прізвище Ігоря Валерійовича Коломойського. Так от я можу сказати: якби не були спільники в Національному банку України, він жодним чином не міг би нічого робити. Це інституція, яка мала контролювати всі ці речі. Але вони сьогодні всі працюють на своїх посадах, вони поважні, вони мають іти одним гуртом до того процесу, який ми закидаємо Ігорю Валерійовичу Коломойському”, – сказав він.

“Чи продовжується це зараз? Мені складно сказати, але певні речі, які відбуваються в нашій банківській системі, не дивують. 96 мільярдів ми сплатили за ту ситуацію, що якісь власники щось там не додають”, – зазначив Данілов.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.