“ДахаБраха” безкоштовним концертом відкриє Мобільний павільйон у Франківську

Новини, Суспільство, Туризм

До Франківська приїхав мобільний павільйон House of Europe. Мобільний павільйон — це регіональне «представництво» House of Europe, яке мандрує українськими містами, щоби на кілька тижнів стати магнітом для місцевих жителів, інформує платформа “Тепле місто”.

Про це пише щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на Курс.

“Якщо простіше, то це подієвий майданчик з унікальною архітектурною концепцією. В Івано-Франківську павільйон розміститься на площі перед міською адміністрацією (вул. Грушевського, 21). З 10 вересня по 3 жовтня у павільйоні відбудуться кінопокази, майстер-класи, воркшопи та концерти. Слідкуйте за подією та програмою заходу у події. В Івано-Франківську павільйон функціонуватиме за організаційної підтримки платформи Тепле Місто та за сприяння Івано-Франківської міської адміністрації”, – йдеться в повідомленні.

Мобільний павільйон у Івано-Франківську відкриється концертом ДахаБраха“. Етно-хаус гурт зіграє для франківців на площі перед міською адміністрацією Івано-Франківська 10 вересня о 19:00.

Івано-Франківськ вже не вперше приймає “ДахуБраху”, але вперше концерт гурту відбудеться просто неба. Вхід на захід вільний.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.