Прикарпатців попереджають про шахраїв, які від імені податківців вимагають гроші у бізнесменів

Кримінал, Новини, Суспільство

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що на мобільні телефони суб’єктів господарювання Тлумаччини надходять телефонні дзвінки від невідомих осіб, які намагаються шахрайським шляхом виманювати гроші.

Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на ДПС в Івано-Франківській області.

Зокрема, шахраї телефонують начебто від імені керівництва податкової служби району з мобільного телефонного номера +38(098) 0844048 та просять суб’єктів господарювання про надання фінансової допомоги.
З метою легкої наживи злочинці можуть використовувати й інші номери телефонів, розрахункові рахунки та картки різних банківських установ та представлятися іншими посадовими особами податкової служби області.

Про факти шахрайських дій ви можете повідомити відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС в Івано-Франківській області за номером (0342) 77-19-11, органи національної поліції (тел. 102) або зателефонувати за номером «гарячої» телефонної лінії ДПС України «Пульс» 0-800-501-007 (напрямок «5»).

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.