Небайдужих просять допомогти прикарпатці з важкою хворобою. Жінка чекає на пересадку печінки (фото)

Здоров'я, Новини, Суспільство

Небайдужих людей просять допомогти 43-річній Формазюк Оксани Романівни з Долини. Жінка чекає на трансплантацію печінки.

У Київській лікарні жінка чекає на пересадку печінки. Доба перебування коштує 30 000 гривень, тому рідні просять небайдужих про допомогу.

Редакція щоденної онлайн – газети Голос ІФ з посиланням на Галку.

Небайдужих просять допомогти прикарпатці з важкою хворобою. Жінка чекає на пересадку печінки

“У неї цироз печінки, зараз на підтримувальній терапії в Києві, назначено трансплантацію не швидше ніж на 20 вересня, оскільки організм ще не готовий для даних маніпуляцій! На разі вона лежить в реанімації, доба перебування там 30 тис. грн. Нам дуже потрібна допомога, щоб продовжити їй життя і дочекатись пересадки. Потім потрібно буде також тривала реабілітація, яка також коштує чимало, але на разі ми прагнемо зберегти життя та дочекатись трансплантації”, – розповіла донька.

Діагноз: Цироз печінки клас C за Child-Pugh. Синдром портальної гіпертензії в стадії декомплексації, спленомегалія, асцит. Кісти сегментів SVI та SVIII правої частки печінки.

З цією хворобою боротьба триває вже близько двох років. За цей час було проведено багато різноманітних та дороговартісних обстежень та досліджень, лікувань тощо. Останнім часом хвороба загострилась, біль став нестерпним, а обстеження в рази дорожчими. Потрібна термінова трансплантація печінки.

“Оскільки наша сім’я вже не в змозі справитися з хворобою самостійно, просимо небайдужих людей допомогти фінансово, щоб здолати цю важку недугу!”.

Номер телефону:
0993533211 Формазюк Орест Павлович (чоловік)

Картка ПриватБанк
4149 6293 8427 8362
Формазюк Оксана Романівна

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.