Сексуальні домагання – Молдова відкликала з Росії свого посла Головатюка

Новини, Суспільство

Уряд Молдови відкликав з свого посла Головатюка. ЗМІ повідомляли, що він домагався однієї зі співробітниць дипмісії і голяка бігав посольством.

Про рішення його відкликати повідомила премʼєр Молдови Наталія Гаврилиця 9 серпня, цитує BBC, щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Раніше у МЗС наголошували, що пропозиція відкликати Головатюка стосується «аспектів його роботи як посла», а не відносин між двома країнами.

Напередодні у молдовських ЗМІ та Telegram-каналах з’явилися свідчення співробітниці посольства. Вона зазначила, що Головатюк заманив її у службову квартиру та почав домагатися. У звʼязку з цим Молдова наприкінці липня вирішила відкликати його для консультацій.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.