У Франківську відбудеться фестиваль культур

Новини, Суспільство

Щорічний фестиваль культур “Global Village” відбудеться цього тижня в Івано-Франківську.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на повідомлення  Департамента молодіжної політики та спорту.

Організаторами заходу стали Локальний комітет молодіжної організації AIESEC та Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Фестиваль відбуватиметься 24 липня о 16.30 годині у Міському парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.

В рамках заходу його організатори запланували низку заходів, які включають спілкування з активною молоддю з інших країн; дослідження різноманітних культур; • колоритну музика та яскраві виступи; дегустацію традиційної їжі з різних куточків світу; веселі майстер-класи. Крім того, організатори обіцяють можливість для кожного охочого можливість знайти на фестивалі стажування своєї мрії і для всіх учасників – отримати незабутні емоції та враження, «які зігріватимуть навіть тоді, коли літо зайде за горизонт».

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.