У Коломиї відійшов у вічність лікар-стоматолог Ярема Перевізник

Новини, Суспільство

Сумну новину повідомив КНП “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради”.
“З великим сумом повідомляємо, що 30 травня 2021 року в 3.00 пішов із життя лікар стоматолог-ортопед КНП “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради” ПЕРЕВІЗНИК Ярема Богданович.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням Дзеркало Медіа.

Народився 19 травня 1963 року в м.Коломия, сім’ї медичних працівників.

З 1981р. по 1986р. навчався в Івано-Франківському медінституті.

Свою трудову діяльність розпочав з 1987 р. у Луцькій обласній стоматполіклініці.

Після чого продовжив свою трудову діяльність з 1990р. по даний час в м. Коломия, спочатку у вузловій лікарні, а потім в реорганізованому закладі КНП “Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради”.

 

За час роботи проявив себе висококваліфікованим спеціалістом, користувався авторитетом в колективі та серед пацієнтів. Робота стоматолога для нього була сенсом та покликанням всього його життя. До нього тягнулись за будь-якою порадою, це людина з Великої букви, як в професійній та і життєвій позиції для своїх близьких, друзів, колег та наших ветеранів.
Прощання відбудеться в похоронній капличці Церкви Св.Йосафата м.Коломия, вул.І.Мазепи 2. Псалтир – 30.05.2021 о 18.00. Похорон в понеділок, 31.05.2021 о 14.00.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

У нашій пам’яті Ярема Богданович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині, сумуємо разом з Вами.” – йдеться у дописі.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.