Як українці й американці тренувалися у Чорному морі (відео)

Відео-новини, Економіка, Новини, Політика, Суспільство, Туризм

Два дні тривали спільні навчання України та США в Чорному морі. Участь у них брали флагман Морської охорони Державної прикордонної служби “Григорій Куроп’ятников” та корабель Берегової охорони США Hamilton.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Державну прикордонну службу України.

Екіпажі відпрацювали дії тактичної групи з припинення провокацій в морі та відбиття нападу з неба. До навчань долучався і корабель Військово-морських сил України “Старобільськ”, повідомили у Держприкордонслужбі.

Навчання проходили під спостереженням кораблів Росії.

“Прикордонні кораблі і кораблі ЧФ РФ не просто спостерігали, а створювали додаткові ускладнення для маневрів – оголошували раптове закриття районів для плавання, створювали навігаційну небезпеку та традиційно залишали без відповідей запити про дотримання міжнародних норм безпечної навігації”, – констатували в ДПСУ.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.