У травні – червні відбудеться черговий призов офіцерів запасу на військову службу

Без рубрики, Новини, Політика, Суспільство

В травні – червні 2021 року відбудеться черговий призов офіцерів запасу на військову службу за призовом. До війська будуть призвані громадяни, які проходили підготовку на військових кафедрах і не служили у війську, повідомляє

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на ДзеркалоМедіа.
Термін служби – 18 місяців.
Граничний вік – 43 роки.
Після призову офіцерів скерують до навчальних центрів для підвищення кваліфікації та перепідготовки протягом трьох місяців. По завершення курсів вони вирушать у свої військові частини.
Офіцери запасу призвані за призовом не залучаються до виконання бойових завдань в районі виконання Операції об’єднаних сил.
Грошове забезпечення встановлено на рівні кадрових військовослужбовців, а це від 13 тисяч гривень та більше, в залежності від військового звання та займаної посади.
За громадянами зберігається основне місце праці та середньомісячна зарплата. Також на них розповсюджується весь пакет соціальних пільг та гарантій військовослужбовців за контрактом.

Офіцери, котрі будуть призвані з Прикарпаття, будуть проходити військову службу у Львові та Одесі.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.