На Прикарпатті весною на строкову військову службу призвуть 435 юнаків (фото)

Новини, Суспільство

1 квітня на Прикарпатті розпочинається весняний призов на строкову військову службу у Збройні Сили та інші військові формування України у 2021 році.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Івано-Франківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

З Івано-Франківської області для проходження строкової військової служби буде направлено 435 призовників.

З них 220 чоловік будуть проходити службу в Збройних Силах України (Сухопутні війська — 107; Повітряні сили — 46; Військово-морські сили — 12; Частини центрального підпорядкування – 55). Та 215 чоловік будуть проходити строкову військову службу в інших військових формуваннях: (Національній гвардії України — 125; Державній прикордонній службі – 70 та Державній спеціальній службі транспорту — 20.

На призовні дільниці викликаються громадяни України віком від 18 до 27 років.

Термін проходження строкової служби для осіб з вищою освітою – 12 місяців, без вищої освіти – 18 місяців.

Весняний призов проводиться в умовах карантинних обмежень, викликаних пандемією «COVID-19».

Всім призовникам буде проведено тестування на виявлення «COVID-19» на безоплатній основі. Тестування буде здійснюватися за допомогою експрес-тесту Коронавірус (SARS-CoV-2) антиген. Антиген-тест за 15 хвилин визначає наявність в організмі людини коронавірусу шляхом виявлення антигена. Вже у військовій частині призовники пройдуть двотижневий карантин.

Наголошуємо, що всі призовники, які будуть призвані під час весняного призову 2021 року, прямують до військових частин з яких будуть направлені для здобуття кваліфікаційної підготовки протягом 2-3 місяців в навчальні центри, після чого повертаються для подальшого проходження військової служби у військові частини.

Під час цьогорічного весняного призову добровільне проходження військової служби юнакам від 18 до 20 років, як минулого року, не передбачено. Призовний вік громадян визначено ст.15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Якщо громадянин, який призваний на військову строкову службу був офіційно працевлаштований, за ним зберігається місце праці на весь термін проходження військової служби та середньомісячний заробіток.

Наголошуємо, що призовники не залучаються до виконання бойових завдань в операції Об’єднаних сил.

Призовники проходять військову службу в пунктах постійної дислокації військових частин.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.