За підроблений лікарняний прикарпатця оштрафували на 17 тисяч гривень

Кримінал, Новини

9 березня у Коломиї засудили чоловіка, якому на замовлення підробили лікарняний.

Про це пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на МІСТО.

Як йдеться у матеріалах справи, чоловік звернувся до особи (це окреме провадження) за виготовленням підробленого лікарняного. Це кримінальний проступок – частина 1 статті 358 Кримінального кодексу України.

Лікарняний підтвердив підставу для звільнення обвинуваченого від роботи на 6 днів, у документ внесли діагноз, який не відповідав дійсності.

Після отримання вказаного підробленого документа обвинувачений сплатив 420 гривень.

14. січня цього року в приміщенні виробничого підрозділу ТзОВ “Леоні Ваерінг Системс УА ГмбХ” обвинувачений пред’явив завідувачу медичної частини лікарняний, де були дані про амбулаторне лікування у ТОВ ДЦ “Євромедікал” (Львів) як підставу звільнення від роботи в період з 14 грудня по 18 грудня 2020 року та виплати матеріального забезпечення за вимушений прогул.

Суд визнав чоловіка винним і призначив покарання – 17 тисяч гривень.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.