Івано-Франківськ відібрали для участі у проєкті ООН

Економіка, Новини, Політика, Суспільство

Івано-Франківськ – одне із 5 міст України, яке фонд ООН у галузі народонаселення обрав для участі у проекті UNFPA “Трамплін рівності”.

Про це у мережі повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Днями відбулася зустріч заступника міського голови Івано-Франківська Олександра Левицького із представництвом фонду ООН.

“Йдеться про допомогу людям. Тим, хто її найбільше потребує. Хто постраждав від домашнього насильства, або ж насильства за ознакою статі. Це важлива співпраця, яка надасть необхідну фінансову та технічну підтримку. А саме – в розвитку кризових кімнат та в підготовці спеціалістів, що там працюють. Попереду ще багато роботи! Але це ще один крок в боротьбі проти насильства і в підтримці людей, які цього потребують”, – написав мер.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.