В Україні гральному бізнесу видадуть першу ліцензію

Економіка, Кримінал, Новини, Політика, Суспільство

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей нарешті видасть першу після легалізації азартних ігор ліцензію на таку діяльність.

ТОВ Спейсикс отримає ліцензію на організацію та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет, пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на сайт “Бізнес.НВ”.

Таким чином Спейсикс стала першою компанією, яка, після легалізації азартних ігор в Україні, отримала вітчизняну ліцензію на таку діяльність.

Раніше Комісія відхиляла все заявки на ліцензії — дозвіл Спейсикс отримала з четвертої спроби. Раніше Комісія тричі залишала без розгляду заяви цієї компанії. Регулятора не влаштовували відсутність повної інформації про бенефіціара (відмова від 11 січня 2021 року) відсутність печатки на документах (відмова від 18 січня) і відсутність інформації про бренд організатора азартних ігор (відмова від 27 січня).

Згідно з даними Державного реєстру свідоцтв України на знаки для товарів і послуг, ТОВ Спейсикс є власником знаку для товарів і послуг «КОСМОЛОТ».

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ Спейсикс зі статутним капіталом в 30 мільйонів гривень було зареєстровано 28 березня 2020 року. Керівником і кінцевим бенефіціаром компанії, зареєстрованої в Києві, є зареєстрований в Запорізькій області Сергій Володимирович Потапов, 1987 року народження. У профілі Потапова в linkedin сказано, що він з серпня 2015 року по нинішній час займає пост СЕО компанії OnsetGame. Сайт OnsetGame на даний момент недоступний, остання активність на сторінці компанії в Facebook була в квітні 2018, тоді ж останній раз оновлювався і Instagram OnsetGame. У тому ж профілі в linkedin Потапов вказував, що в березні 2014 року почав працювати в компанії Zeo Alliance, де трудився півтора року.

Сергій Потапов, разом з жителем Дніпра Антоном Федоткіним володіє також (по 45%) ТОВ Спорт аффілейт маркетинг, основним видом діяльності якого вказана діяльність рекламних агентств, а також діяльність у сфері виробництва кіно- і відеофільмів, телевізійних програм. Антон Федоткін — СЕО та співзасновник діджитал-агентства promo.ua.

е забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.