Незважаючи на можливі ускладнення: коломийські медики рекомендують щепитися від коронавірусу

Здоров'я, Новини, Суспільство

Всі на щеплення. У другій половині лютого в Україні, ймовірно, розпочнуть вакцинувати людей від коронавірусу.

Деякі категорії осіб, зокрема медики, військові та люди літнього віку, отримають довгоочікувану вакцину першочергово, іншим доведеться трохи зачекати, пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ
з посиланням на “НТК”.

Медики рекомендують усім щепитися, хоча не приховують – у декого можуть виникнути ускладнення.

Генеральний директор КНП «Коломийська центральна районна лікарня» Андрій Кошкін розповідає, що в Івано-Франківській області вже створили 18 мобільних бригад для вакцинації.

До вакцинації від коронавірусу ставлення людей неоднозначне. Вони остерігаються побічних дій та ускладнень від препарату. Однак медики наголошують, що вакцинуватися все одно вкрай необхідно.

«Вакцинація – це завжди ризик, незважаючи на те, чи це вакцина від коронавірусу, чи від кашлюку. Чітко написано в інструкції, що може бути 0, 1 % летальних випадків. Ну, але так ми будемо створювати колективний імунітет. Вакцинуватися потрібно», – наголошує генеральний директор лікарні.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!
Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.