Збірна України виграла «бронзу» чемпіонату Європи з біатлону в змішаній естафеті

Новини, Суспільство

Збірна України у складі Ірини Петренко (Варвинець), Віти Семеренко, Богдана Цимбала та Артема Прими стала бронзовим призером у класичній змішаній естафеті чемпіонату Європи з біатлону, який сьогодні завершився у польському місті Душники-Здруй.

Українці поступилися переможцям з Норвегії 52,5 секунди, володарям «срібла» німцям – 21,8 секунди, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

За підсумками чемпіонату Європи Україна посіла четверте загальнокомандне місце. Окрім естафетної «бронзи», в активі «синьо-жовтих» також «золото» Артема Прими у гонці переслідування та «срібло» Анастасії Меркушиної в індивідуальній гонці.

Наступним стартом у біатлоністів буде чемпіонат світу, який 10-21 лютого прийматиме Поклюка (Словенія).

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.