Вчені знайшли заморожену мумію з туберкульозом: 500 років у льоду (фото)

Здоров'я, Новини

Вперше інфекція знайдена у мумії.

Вчені знайшли в льодах заморожене тіло дівчинки. Про це розповіли у виданні “Диво-світ”, інформує щоденна онлайн – газетаГолос ІФ  з посиланням на “Знай.uа”.

Повідомляється, що в льодах вулкана Льюльяйльяко, який розташований на кордоні Аргентини і Чилі, вченим вдалося знайти тіла заморожених дітей, вік яких становить 500 років.

Вчені знайшли тіло дівчинки 14-15 років, тіло дівчинки 6 років і тіло хлопчика 7 років. Експерти припускають, що всі вони були принесені в жертву, оскільки поруч також були нацйдени вироби з золота і срібла, посуд, їжа одяг і незвичайний головний убір.

Замість аналізу ДНК вчені взяли зразок білка з тканин дівчинки і встановили, що вона хворіла на легеневу інфекцію, яка нагадує туберкульоз. Це перший випадок, коли інфекція знайдена у Мумії.

Зараз вивченням знайдених тіл займається група дослідників з Нью-Йоркського університету (City University of New York) на чолі з Анжелікою Кортелс (Angelique Corthals).

Вони також почали дослідження тіла хлопчика. Однак досліджувати тіло 6-річної дівчинки вчені поки не наважилися.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.