Українка увійшла до списку найвпливовіших жінок року BBC

Новини, Суспільство

Підприємиця українського походження Анастасія Волкова опинилась у списку ста найбільш впливових та надихаючих жінок року за версією BBC.

Відповідний рейтинг оприлюднений на сайті BBC, передає щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

Анастасія Волкова є засновницею агротехнічного стартапу Flurosat, що надає технологічні послуги аграрному бізнесу в різних країнах світу. Компанія допомагає фермерам оцінити стан їхнього врожаю на підставі дослідження мульти- та гіперспектральних знімків та зображень, отриманих за допомогою супутників і дронів. Стартап допомагає виявити фактори стресу, які призводять до зниження врожайності, а також дає відповідні рекомендації фермерам.

Що відомо про Анастасію Волкову

Анастасія народилася в Україні, де отримала першу технічну освіту, проте у 2015 році вирушила до Австралії у Сідней, де планувала займатися наукою та захистити докторську дисертацію з аеронавтики. Проте, захопившись роботою з дронами, у 2016 році заснувала Flurosat. Нині послугами компанії користується понад тисяча компаній у 15 країнах світу.

“Моя пристрасть – спостереження за Землею, автоматизація та ефективність. Ніщо не розчаровує так, як неефективність, особливо у світовому масштабі. Я вірю, що світ може стати кращим місцем, якщо ми прийматимемо розумніші рішення. Моє захоплення дистанційним зондуванням, на мою думку, зробить революцію в способі управління нашими економіками”, – написала Волкова у своєму профілі у Linkedin.

Українка увійшла до списку найвпливовіших жінок року BBC
createdigital.org.au

За даними профілю, вона має три наукові ступені та закінчила докторську дисертацію з автоматичних навігаційних систем. Раніше цього року видання MIT Technology Review, яке видається Массачусетським технологічним інститутом, включило Волкову до списку новаторів віком до 35 років.

Окрім того, у 2017 році вона виступила на TedxSydney з лекцією про те, як доставляти добрива з мінімальними втратами та допомагати фермерам.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.