Коломию відвідала перша заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як

Новини, Суспільство, Туризм

24 листопада із робочою поїздкою на Прикарпатті перебувала перша заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як.

Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ, з посиланням на НТК.

Перша заступниця міністра охорони здоров’я разом з директор департаменту охорони здоров’я Ігорем Дмитренком відвідали закладах першої хвилі для госпіталізації хворих на COVID-19.

Вони перевірили забезпечення лікарень кисневими точками та інші можливості лікувальних закладів надавати медичну допомогу хворим з коронавірусною інфекцією.

Зокрема, побували в КНП «Коломийська районна лікарня Коломийської районної ради», КНП «Коломийська інфекційна лікарня Коломийської міської ради» та КНП «Косівська центральна районна лікарня Косівської районної ради».

В КНП «Коломийська районна лікарня Коломийської районної ради» відбувається капітальний ремонт віддаленого відділення в якому будуть підведені кисневі точки, які в подальшому використовуватимуть для лікування хворих на COVID-19. Крім того, для таких пацієнтів в лікарні планують розгорнути ще 150 додаткових ліжок. Сьогодні ж в цьому медзакладі на кисні перебуває 43 пацієнти.

Що стосується КНП «Коломийська інфекційна лікарня Коломийської міської ради», то тут підведено 55 кисневих точок, 53 з яких задіяно.

На базі КНП «Косівська центральна районна лікарня Косівської районної ради» розгорнуто 110 ліжок, 76 з яких зайнято хворими на COVID-19. В закладі підведено 68 кисневих точок.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.