На Прикарпатті митець збудував храм та написав до нього ікони (відео)

Відео-новини, Новини, Суспільство

Митець Володимир Головацький з села Тустань Галицького району за три роки побудував храм, написав для нього ікони та вирізьбив іконостас.

Володимир Головацький — агроном з 30-літнім стажем. Мистецтвом ніколи не займався. У 50 років відкрив у собі талант до сакрального мистецтва і почав займатись художнім різьбленням, інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на сайт “Західний кур’єр”.

На його обійсті колись було Спасівське поле, на якому була церква Спаса Нерукотворного. Під час Першої світової війни храм  знищили. Пан Володимир вирішив відтворити церкву.

 «Ця церква стала моєю першою мистецькою роботою, будував її три роки і відтворив її такою, як вона була колись. Зараз вона повністю дієва. З цього і почалася моя творча хода у цьому життєвому світі», — каже Володимир Головацький.

Митець-самоучка читав багато літератури, щоб церква відповідала всіх канонам.

«Не можна на свій розсуд все робити. У церкві є свої канони, яких треба дотримуватись», — каже пан Володимир.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.