Вчителів Прикарпаття забезпечили захисними щитками (фото)

Здоров'я, Новини, Суспільство
Вчителів Прикарпаття забезпечили захисними щитками. Акція із забезпечення вчителів та вихователів області захисними щитками організована Благодійним фондом “Покуття”.
Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

Вчителів Прикарпаття забезпечили захисними щитками.

Акція із забезпечення вчителів та вихователів області захисними щитками організована Благодійним фондом “Покуття”.

shhytky scaled

Щитки вже отримали освітяни Калущини, зокрема Верхнянська, Витвицька, Войнилівська, Новицька об’єднані територіальні громади і місто Калуш – місцевим освітянам їх передав заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»  Ярема Рудик.

Kalush Rudyk

На фото: передача щитків Калущині

Засоби індивідуального захисту передали: Городенківському, Галицькому, Галицькому, Рогатинському районам, а також  м. Бурштину, Більшівецькій, Букачівській та П’ядицькій ОТГ.

Pyadytska OTG

На фото: П’ядицька ОТГ

Burshtyn Savka

На фото: Заступниця голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка передає щитки освітянам м. Бурштин

Gorodenka

На фото: Щитки для освітян Городенківщини отримали директор школи Іван Антошко і очільниця освіти Городенківської РДА Світлана Івасюк

fond Pokuttya v Rogatyni scaled

Акція триває. Вже найближчими днями захисні щитки від БФ “Покуття” отримають освітяни інших населених пунктів Прикарпаття.

Нагадаємо, під час  карантину БФ «Покуття» не припинив свою роботу. З березня діяльність фонду спрямували на допомогу цілій області у боротьбі з коронавірусом. Зокрема прикарпатські медики отримали від фонду і його засновника Андрія Іванчука 100000 одиниць захисту (маски, респіратори, захисні костюми, рукавички тощо). Також цілу область забезпечили  розчином для дезінфекції громадських місць.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.