Кабмін погодив розширення меж природного парку “Верховинський”

Новини, Суспільство

Кабінет міністрів України погодив проект указу Президента України Володимира Зеленського “Про зміну меж території Національного природного парку “Верховинський”.

Про це повідомляє щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на  УНН.

“Кабінет міністрів України погодив проект указу Президента України “Про зміну меж території Національного природного парку “Верховинський”. Таким чином, межі НПП “Верховинський” будуть розширені на 1695,5 га земель державної власності на території Верховинського району Івано-Франківської області”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський зазначив, що це ще один крок до виконання міжнародних зобов’язань України щодо розширення природоохоронних територій та плану дій Уряду в цьому напрямку.

“Ми поступово виконуємо першочергові заходи для розвитку системи територій та об’єктів природно-заповідного фонду. Розширення меж парку сприятиме збереженню, відтворенню, ефективному використанню типових та унікальних природних комплексів українських Карпат, що матиме позитивний вплив на розвиток регіону”, – сказав Роман Абрамовський.

Повідомляється, що ці землі будуть вилучені у Державного підприємства “Верховинське лісове господарство” та надані у постійне користування парку протягом 2021-2023 років.

Нагадаємо, уряд схвалив створення природного парку “Королівські Бескиди”.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.