Відлюдника, якого знайшли в горах на Прикарпатті, доправили у лікарню

Новини, Суспільство, Туризм

Чоловіка, який тривалий час жив відлюдником поблизу полонини Буревка, що на Прикарпатті, доправили у лікарню.

Нагадаємо, 29-го липня поблизу полонини Буревка та гори Сивуля Рожнятівського району туристи з Києва знайшли чоловіка. Вони повідомили рятувальників про те, що той потребує допомоги. Чоловіка знайшли, але він відмовився від допомоги, пише Голос.if.ua з посиланням на Суспільне.

Рятувальники з’ясували, що чоловік тривалий час сам перебуває у лісі.

31 серпня до відлюдника знову навідалися рятувальники Осмолодського ПРВ та працівників Рожнятівського ВП ГУ НП в області, щоб здійснити контрольний огляд його стану.

“Чоловік знаходився на тому ж місці. За інформацією працівників поліції, чоловік почав іти на контакт. Він ослаблений та повідомив, що на підставі складних стосунків з родичами направився в гори, щоб покінчити життя самогубством”, – повідомляють в управлінні з питань цивільного захисту .

Чоловік сказав, що він житель Києва, 1980 року народження.

Працівники поліції вирішили доправити його з полонини до підніжжя гори, щоб передати в руки медиків.

Як зазначається у повідомленні, рятувальники Осмолодського та Вигодського ПРВ прибули до місця знаходження потерпілого та о 22:25 на ношах розпочали його транспортування до підніжжя гори. О 03:35 першого серпня чоловіка до передали працівникам ШНМД.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.