Три національні парки Прикарпаття можна буде “відвідати” віртуально

Новини, Суспільство, Туризм

Три національні парки Прикарпаття потрапили до переліку природоохоронних територій, якими можна буде “прогулятися” віртуально.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, передає Суспільне інформує Голос.if.ua.

Колекцію цифрових панорам національних природних парків України створять у межах спільного проєкту Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України за підтримки Google Україна.

Наразі користувачі Інтернету можуть віртуально “прогулятися” у шести НПП: “Голосіївському”, “Нижньодністровському”, “Нижньодніпровському”, “Мезинському”, “Гетьманському”, “Нижньосульському”.

До кінця року планують оцифрувати інші національні парки України, три з яких розташовані в Івано-Франківській області – “Верховинський”, “Гуцульщина” та “Карпатський”.

“Відтепер кожен може здійснити віртуальні подорожі унікальними природними куточками України та в деталях розглянути неповторну природу нашої країни”, – кажуть у міністерстві.

Автори проєкту сподіваються, що їхня ініціатива надасть нові можливості туристичній та природоохоронній сферам України.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.