Скільки у березні отримав очільник Івано-Франківської облдержадміністрації (інфографіка)

Новини, Політика

Слово і діло» стежить не тільки за тим, як українські політики виконують свої обіцянки, а й за тим, скільки вони заробляють.

Аналітики пропонують подивитися, які зарплати в березні були в голів обласних адміністрацій, інформує Голос.if.ua.

Найвища зарплата в березні була в керівника Луганської обладміністрації Сергія Гайдая – 114 тис. 921 грн. Крім окладу, надбавок і перерахунку за лютий, йому виплатили також лікарняні – 9,2 тис. грн.

На другому місці вже звільнений з поста голови Тернопільської ОДА Ігор Сопель – 82 тис. 909 грн (це зарплата за період з 1 до 19 березня). До цієї суми увійшли, зокрема лікарняний і компенсація за невикористану відпустку. Новопризначений керівник Володимир Труш за березень отримав тільки 18 тис. 398 грн.

Голова Миколаївської обласної адміністрації Олександр Стадник заробив 69 тис. 371 грн. Крім окладу і надбавок, він отримав оплату за дні відпустки – майже 28 тис. грн.

Трохи більше 60 тис. грн заробили Владислав Скальський (Вінницька ОДА), Олексій Кучер (Харківська ОДА), Дмитро Габінет (Хмельницька ОДА), Роман Боднар (Черкаська ОДА), Андрій Прокопенко (Чернігівська ОДА). Найменша зарплата (крім Труша) в керівника Житомирської обладміністрації Віталія Бунечка – 29 тис. грн.

Щодо Івано-Франківської ОДА, у березні обов’язки голови виконував Віталій Федорів. За цей місяць він отримав 39 470 гривень.

Нагадаємо, 24 квітня президент підписав указ про призначення Віталія Федоріва головою Івано-Франківської ОДА.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.