Проект Президента «Велике будівництво» ефективно вплине на активізацію економічних процесів на Прикарпатті

Економіка, Новини

Сьогодні під час чергового онлайнбрифінгу щодо ситуації із поширення коронафірусної інфекції на Івано-Франківщині голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів повідомив, що в області значно збільшилася кількість проведення тестів методом ПЛР-діагностики та за минулу добу всіма лабораторними центрами області зроблено 337 цих тестів, інформує Голос.if.ua.

«Упродовж доби на Прикарпатті зафіксовано 38 діагнозів захворюваності на COVID-19, 821 підтверджений випадок захворюваності на цю інфекцію за весь час. Від початку спалаху захворюваності на коронавірус маємо 50 летальних випадків. На цю інфекційну недугу захворіли 176 медиків, зокрема, за останню добу – 6», – зауважив Віталій Федорів.

Очільник області під час брифінгу торкнувся й інших актуальних питань. Зокрема, щодо роботи ринків, дозвіл на роботу яких надав сьогодні Уряд. Органи Держпродспоживслужби, Національної поліції будуть здійснювати постійний аналіз та контроль їх функціонування.

Також посадовець акцентував увагу на реалізації проекту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. «Ця програма має діяти і в умовах карантину. Об’єднавши зусилля, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування виконають цю програму. Роботи розпочаті на восьми об’єктах. Для впровадження цих проектів на місцях створюються нові робочі місця та залучаються необхідні фінансові ресурси. Ця програма має ефективно вплинути як на зайнятість населення, так і на активізацію економічних процесів на Прикарпатті», – наголосив Віталій Федорів.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.