У Львівській області коронавірус запідозрили ще у 21 людини

Здоров'я, Новини

Усього у Львівській області за весь час із підозрою на COVID-19 звернулося 94 людини. Серед них захворювання підтвердили в одного, повідомляє Голос.if.ua.
У період із вечора 21 березня і до ранку 22 березня, у Львівській області з підозрою на коронавірусну інфекцію з’явився ще 21 пацієнт. Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації у Facebook.

Пацієнти з міста Львова, Дрогобицького, Стрийського та Кам’янка-Бузького районів, Тернопільської і Рівненської областей.

Усього зараз на лікуванні в обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 53 людини. На самоізоляції – 30 осіб. За весь час виписано 11 пацієнтів.

Стан усіх хворих середньої тяжкості або близький до задовільного. В однієї пацієнтки – наближений до важкого.

Усього у Львівській області за весь час із підозрою на COVID-19 звернулося 94 людини.

Станом на ранок 22 березня у Львівській області з підозрою на коронавірус є 84 людини. В одного пацієнта позитивний результат тесту на коронавірус.

В Україні підтверджено 47 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Померло три людини, одна вилікувалася.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними Університету Джона Гопкінса, який відстежує поширення коронавірусу, станом на 21 березня у світі зареєстровано 277 449 випадків зараження коронавірусною інфекцією, летальних випадків  11 561.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.