Прибирання снігу без снігу влаштувала Вовчинецька сільська рада

Новини, Суспільство
Під кінець 2019 року Вовчинецька сільська рада здійснила закупівлю послуг з очищення вулиць від снігу на 55 тисяч гривень.

Рада підписала договір із ФОПом Лучком Ігорем Михайловичем 9 грудня. За умовами договору, оплата мала б здійснюватися на основі актів здачі-приймання виконаних робіт Про це пише Голос.if.ua з посиланням на Агентство Ефективних Рішень.

Проте, за даними порталу Є-Data, сільська рада сплатила ФОПу всю суму по договору уже на наступний день, на підставі акту від 9 грудня.

Здавалось би, що тут такого. Село засніжило, підрядник за день все прибрав. Але, як показують дані порталу Sinoptik.ua, у Вовчинцях на початку грудня трималася плюсова температура, без жодних опадів. Впродовж цілого тижня було сонячно. А у день прибирання снігу (згідно актів) у селі взагалі було 14 градусів тепла.

Тож, що за прибирання снігу без снігу влаштувала Вовчинецька сільська рада, невідомо.

Агентство ефективних рішень виклало ці факти у зверненні до правоохоронних органів. Адже через те, що договір та акти були підписані в один і той же день, може виникнути ризик вчинення фіктивних правочинів. А це у свою чергу, ймовірно призвело до розтрати бюджетних коштів.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.