Вчені визначили, скільки людей ставлять собі помилковий діагноз через Google

Новини

Доступ до неосяжного обсягу інформації відкриває шлях до невірної самодіагностики. Вчені визначили, скільки людей ставлять собі помилковий діагноз через Google.

Іпохондрія часто проявляється у хронічному неспокої захворіти, бажання скаржитися на своє здоров’я і в деяких випадках — пошуку різних діагнозів, Голос.if.ua з посиланням на cikavosti. Цей розлад посилюється в сучасному суспільстві з-за доступу до Мережі. Лікарі стурбовані численними випадками неправильного самолікування, яке тільки посилює стан організму. Тому було проведено загальнонаціональне опитування щодо користування інтернету для визначення захворювань симптомів.

Виявилося, що з 2 тисяч опитаних більше 65% шукали недуги в пошукових системах за власними ознаками. Кожен другий з них після отримання результатів залишився впевненим, що він надзвичайно хворий і потребує медичної консультації. Медики стверджують, що респонденти мали рацію лише в 35% випадків. Подібна методика є неефективною, тому більшість експертів рекомендують звертатися за допомогою лише до фахівців, а не пошуковиків.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.