Двоє прикарпатців перемогли в 5-му турі чемпіонату України з Класичних Шахів

Новини, Суспільство
Двоє представників Івано-Франківської області перемогли у 5-му турі Чемпіонату України зі Класичних шахів, а троє програли.

У Вінниці зіграли 4-ті тури в Чемпіонатах України зі Класичних Шахів серед юнаків і дівчат віком до 14 років, про це повідомляє Голос.if.ua з посиланням на Місто ІФ.

159 юнаків і 52 дівчини з 18 областей України та м. Києва боряться за путівки до Фінальних турнірів Чемпіонатів України зі Класичних Шахів серед юнаків і дівчат віком до 14 років, що відбудуться навесні 2020 року.

Івано-Франківську область представляють калушанин Валентин Прокоф’єв, та вихованці Івано-Франківської ДЮСШ №3 Людмила Іваницька, Ігор Нагорний, Максим Стефанків і Олександр Касапчук молодший, – йдеться в дописі.

У п’ятому турі Ігор Нагорний і Максим Стефанків перемогли, а Валентин Прокоф’єв, Олександр Касапчук молодший та Людмила Іваницька програли.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.