У Франківську знайшли склад із майже 80 000 пачок підроблених сигарет

Кримінал, Новини

В Івано-Франківську податківці нещодавно затримали людей, які займалися продажем підроблених цигарок.

Як розповів “Галицькому кореспонденту” Юрій Паньків, заступник начальника оперативного управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області, працівники податкової міліції встановили фізичну особу-підприємця, від імені якого в мережі реалізовували гуртову партію тютюнових виробів з підробленими марками акцизного податку, інформує Голос.if.ua .

В рамках розслідування, працівники податкової міліції ГУ ДФС в області провели санкціонований обшук, під час якого вилучили та передали на зберігання 79,5 000 пачок цигарок без акцизу, загальна вартість яких – 3,4 млн гривень.

Схема виглядала так: група осіб на території Івано-Франківська орендувала складське приміщення і організувала незаконний продаж цигарок. З цього складу здійснювалась реалізація за ціною нижчою, ніж дозволяє чинне законодавство.

Склад оформили на ФОПа, який не має відношення до цієї діяльності, е була підставна особа.

В основному підробляли сигарети марок Pull та UT.

Наразі триває досудове слідство, проводять раз експертиз. Вилучені  сигарети мають утилізувати, за словами податківця їх, в присутності правоохоронців палять у спеціально призначеній печі.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.