Суд дозволив слідчим вилучити документи, на підставі яких змінили власників франківського ринку

Кримінал, Новини, Суспільство
Документи, на підставі яких змінили власників ТОВ “Торговий сервіс”, зберігаються у сільраді села Каніж Кіровоградської області.

У  справі про захоплення ТОВ «Торговий сервіс» відкрито кримінальне провадження за трьома статтями: самоправство, підроблення документів та шахрайство, Голос.if.ua  з посиланням на КУРС .

Слідчі 30 жовтня звернулися до суду з клопотанням про надання дозволу на доступ до документів, на підставі яких змінено склад засновників, керівників та місцезнаходження юрособи ТОВ «Торговий сервіс».

Ці документи необхідні для встановлення фактів причетності державного реєстратора до скоєння злочинів. Вони зберігаються у сільраді села Каніж Кіровоградської області.

За даними Мін’юсту, державному реєстратору Шиловій Наталії Юріївні, яка внесла зміни в реєстр щодо ТОВ “Торговий сервіс”, тимчасово заблоковано доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Обмеження Шиловій встановленні наказом Мін’юсту ще з 9 липня 2019 року на 4 місяці -–тобто до 9 листопада. У списку тих, кому зараз обмежено доступ до реєстру, вона під номером 101.

Слідча суддя Івано-Франківського міського суду Олена Татарінова задовольнила клопотання слідчих і надала дозвіл на доступ до документів з можливістю вилучення їх оригіналів.

Раніше, 28 жовтня, суд арештував майно ТОВ «Торговий Сервіс», аби «нові власники» не могли його перепродати, поки йде розслідування.

Як писав КУРС, 25 жовтня 2019 року “Торговий сервіс” заявив про спробу рейдерського захоплення. Засновником з 24 жовтня замість Ігоря Халаменди стала Тамара Вікторівна Казанцева, а фірму перереєстрували у Дніпрі. Новим керівником ТОВ “Торговий сервіс” став Туяхов Олександр Леонідович.

За даними реєстрів, Туяхов та Казанцева зареєстровані в Андріївці Волноваського району Донецької області.

Ігор Халаменда в ефірі “112 Україна” заявив, що відбулося силове захоплення фірми.

“Нові власники” ринку втім стверджують, що придбали компанію “Торговий сервіс” в Ігоря Халаменди, і не розуміють претензій попереднього власника. 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.