Вихідні дні у жовтні: скільки будуть відпочивати українці

Новини, Суспільство

У жовтні українці зможуть відпочивати від роботи на один день більше

У жовтні 2019 року українці зможуть отримати додатковий вихідний день, який буде приурочений до свята Дня захисника України (День українського козацтва). Скільки вихідних днів буде в наступному місяці – у матеріалі Голос.if.ua з посиланням на Styler.

Всього у жовтні 2019 в українців буде дев’ять вихідних днів і 22 робочих дня. З дев’яти вихідних – один буде додатковим. Це понеділок, 14 жовтня, який також збігається з одним з найбільших релігійних свят для православних християн – Покровою Пресвятої Богородиці.

  • Вихідні

Таким чином, в середині жовтня, українці відпочиватимуть три дні поспіль – 12,13 і 14 числа. Окрім того, вихідними будуть 5, 6, 19, 20, 26 і 27 жовтня.

Вихідні дні у жовтні: скільки будуть відпочивати українці

Варто відзначити, що до 2015 року осінь була єдиним сезоном, в якому в українців не було додаткових вихідних. Свято Дня захисника України було призначено на 14 жовтня, як альтернатива радянському 23 лютого, у 2014-му, а з наступного року цей день став офіційним вихідним.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.