Визначати найкращі проекти пам’ятників у Франківську буде нове конкурсне журі

Новини, Суспільство

26 червня 2019 року виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради затвердив Положення про конкурсне журі та склад конкурсного журі для визначення переможців конкурсів проектів пам’ятників, пам’ятних знаків та меморіальних дощок у місті Івано-Франківську.

Згідно з Положенням, конкурсне журі створено з метою фахового визначення переможців конкурсів ескізних проектів пам’ятників, пам’ятних знаків та меморіальних дощок у місті Івано-Франківську. У складі журі має бути не менше двох третин висококваліфікованих спеціалістів у сфері скульптури, містобудування та архітектури.

До складу журі також залучаються представники замовника конкурсу, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, відповідної організації Національної спілки художників України.

Кількість членів журі має бути непарною і, як правило, становити не менше 7 осіб. Робота голови, заступників, секретаря та членів журі здійснюється на громадських засадах. Засідання журі проводиться у терміни, визначені умовами конкурсу і вважається правомочним за умови участі у ньому не менше двох третин складу журі.

Згідно з Додатком 1 рішення виконкому від 26.06.2019 р., тепер персональний склад конкурсного журі виглядає наступним чином:

Р. Марцінків – міський голова, голова конкурсного журі

О. Левицький – заступник міського голови, заступник голови конкурсного журі

С. Лосюк – начальник відділу благоустрою, дизайну архітектурного середовища та реклами управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності міської ради, секретар конкурсного журі

В. Гайдар – директор КП ”Простір інноваційних креацій ”Палац”

Б. Губаль – заслужений діяч мистецтв України, професор інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника

М. Капак – голова правління Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України

І. Панчишин – архітектор

В. Повшик – голова правління Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України

А. Прокіпчук – т.в.о. головного архітектора міста, перший заступник начальника управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності міської ради

В. Романець – археолог, архітектор, член-кореспондент Української академії архітектури, директор підприємства ”Культурна спадщина Прикарпаття”

З. Соколовський – член обласної Організації Національної спілки краєзнавців України, доцент кафедри архітектури і містобудування університету права ім. Короля Данила

М. Якимечко – доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Нагадаємо, з нагоди Дня героїв в Івано-Франківську відкрили пам’ятник командиру ОУН Роману Шухевичу.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.