Посли ЄС погодили продовження “кримських санкцій” проти РФ

Новини, Політика

Рада ЄС має ухвалити рішення про продовження санкцій проти РФ, пов’язаних з інвестуванням в окупований Крим, найближчими тижнями, про це інформує Голос.if.ua з посиланням на “Радіо Свобода” .
Рішення послів ЄС привітав постійний представник України при Євросоюзі Микола Точицький

5 червня посли Європейського союзу вирішили продовжити ще на один рік санкції, введені за незаконну анексію Росією Криму. Про це у Twitter повідомив брюссельський кореспондент “Радіо Свобода” Рікард Йозвяк.

“Постійні представники ЄС сьогодні вирішили продовжити заборону на інвестиції блоку щодо Криму ще на один рік”, – написав він.

Журналіст зазначив, що офіційне продовження буде найближчими тижнями.

Рішення послів ЄС привітав постійний представник України при Євросоюзі Микола Точицький.

“Вітаю погодження постпредами країн ЄС рішення про продовження “кримських санкцій” та сподіваюся на його швидке затвердження Радою ЄС. Закликаю ЄС посилити тиск на РФ у відповідь на нові репресії проти кримських татар і указ керівництва РФ про “паспортизацію” українців Криму”, – написав він у Twitter.

Востаннє ЄС продовжував санкції проти РФ у березні 2019 року. Ішлося про індивідуальні санкції.

У списку санкцій ЄС є 170 фізичних і 44 юридичні особи, повідомляють на сайті Ради Європейського союзу. До санкцій входять заборона на поїздки й заморожування активів. Крім того, європейським компаніям заборонено надавати кошти фігурантам списку.

Крім цих санкцій, щодо Росії діють секторальні обмежувальні заходи, а також санкції, введені після анексії Криму у 2014 році. 

 

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.