Холодницький про зустріч із Зеленським: Не було ніяких списків, кого садити

Новини, Політика

За словами голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назара Холодницького, президент Володимир Зеленський “не ставив до стінки” керівників антикорупційних органів.
Президент України Володимир Зеленський не ставив керівництву антикорупційних органів часових рамок для демонстрації ефективності роботи, заявив в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”, фрагмент якого опубліковано 10 червня, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький.

“ЗМІ трохи перекрутили – ніякі дедлайни ні президент, ні будь-хто інший не може нам ставити… Тобто до стінки нас президент не ставив, дедлайни не виставляв, була розмова про те, що у всіх нас є три місяці, щоб показати зміни в державі”, – заявив Холодницький.

За його словами, президент запропонував йому й директорові Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику бути частиною цих змін. “Вважаю, що це нормально. Щонайменше, його пропозицію в такому вигляді я приймаю й абсолютно підтримую”, – додав Холодницький.

Відповідаючи на запитання, чи були ще якісь побажання від голови держави, голова САП сказав: “Відразу скажу, що не було ніяких списків, кого садити. Були запевнення в підтримці незалежності, в тому, що якщо хтось із нової влади стане фігурантом або, тим більше, підозрюваним, то ніякого захисту з боку президента не буде”.

31 травня Зеленський провів зустріч із директором НАБУ Артемом Ситником і Холодницьким. “Громадяни України вимагають невідворотності покарання для корупціонерів. Наявність відчутних результатів у розслідуванні резонансних корупційних злочинів протягом найближчих трьох місяців буде показником здатності САП і НАБУ відповісти на очікування українців”, – сказав президент.

30 травня глава держави заявив, що колишня влада блокувала роботу НАБУ в частині міжнародного співробітництва, і доручив Міністерству закордонних справ невідкладно поінформувати Раду Європи та Організацію Об’єднаних Націй про законодавчі повноваження НАБУ здійснювати міжнародне співробітництво і пряму комунікацію з антикорупційними органами іноземних держав.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.