СБУ блокувала витік конфіденційної інформації в Одеському аеропорту

Кримінал, Новини

У межах реалізації заходів із контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки співробітники СБ України спільно з обласною прокуратурою викрили та припинили функціонування каналу витоку конфіденційної інформації в Одеському аеропорту.

Оперативники спецслужби встановили, що робітники приватної структури, відповідальної за програмне забезпечення та обслуговування інформаційних систем аеропорту, здійснювали негласне зняття даних. Встановлено, що зловмисники використовували спеціальні технічні засоби, через які відбувався несанкціонований доступ до камер спостереження службових приміщень стратегічного об`єкту. Під час санкціонованих обшуків в адміністративних та службових приміщеннях аеропорту, робочих кабінетах, помешканнях фігурантів справи правоохоронці вилучили спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації, сервери, на яких міститься незаконно отримана інформація. У межах відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 359 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.