Президент Латвії назвав складові повної перемоги України у війні

Війна, Новини, Політика

Президент Латвії Едгарс Ринкевичс на безпековому форумі Riga StratCom Dialogue у Ризі заявив, що перемога України у війні має ґрунтуватись на українській “формулі миру”, а також членстві країни в Європейському Союзі та НАТО.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на “Європейська правда”.

Ринкевичс у відповідь на запитання головної редакторки “Української правди” Севгіль Мусаєвої, передає

Мусаєва спитала президента Латвії, що саме він має на увазі під перемогою України, про яку згадував у своєму виступі на форумі.

“У мене дуже проста відповідь на ваше запитання. Ми підтримуємо “формулу миру” президента Зеленського. Це перше. Друге – Україна має стати членом ЄС і членом НАТО. Ось що для нас означатиме повна перемога України в цій війні”.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.